Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 275 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 1933 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 300 000 € 10 020 € / sq.m.
  • Area: 529 sq.m.
  • Plot Area: 1579 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 6 310 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 690 000 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 300 000 € 10 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 648 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 590 000 € 13 360 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 990 000 € 6 570 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 1919 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 302 sq.m.
  • Plot Area: 10222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 990 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 200 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 23
  • Bathrooms: 23
For Sale
1 750 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 541 sq.m.
  • Plot Area: 21352 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 650 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 694 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 4789 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 200 000 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 52000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3