Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 398 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 150 000 € 9 030 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
530 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
570 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 950 000 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
375 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 €
  • Plot Area: 265 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
219 900 €
  • Plot Area: 401 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
350 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2500 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
790 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 1909 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1567 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 100 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 390 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
9 800 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 1750 sq.m.
  • Plot Area: 4280 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
530 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 495 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8