Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
73 812 000 ₽ 320 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
21 275 000 ₽ 212 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
14 328 000 ₽ 168 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
16 673 000 ₽ 175 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
12 505 000 ₽ 166 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
8 250 000 ₽ 126 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
151 967 000 ₽ 322 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 802 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
104 206 000 ₽ 167 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
91 180 000 ₽ 414 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
78 154 000 ₽ 173 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
91 180 000 ₽ 219 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 979 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
104 206 000 ₽ 173 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5