Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 281 000 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 339 200 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 106 300 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 600 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 397 400 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 141 200 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 1600 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
692 900 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 085 900 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 644 sq.m.
  • Plot Area: 1640 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 816 600 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 1730 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 911 300 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 740 900 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 374 100 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 212 600 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1949 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
208 400 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 250 400 € 8 570 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 2703 sq.m.
  • Bedrooms: 5