Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
112 500 € 660 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
159 900 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
512 900 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
354 200 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 390 500 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1205 sq.m.
  • Bedrooms: 3