Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 506 900 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
153 800 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 46 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
171 600 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 396 300 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 1403 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
697 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 945 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
621 900 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
621 900 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
621 900 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
621 900 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
621 900 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 4