Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 601 600 € 11 740 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Plot Area: 1963 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 120 900 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 803 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 595 800 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 3547 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
671 400 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 297 900 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 646 000 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 421 700 € 6 440 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1540 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 646 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 764 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 887 800 € 6 050 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 617 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 713 700 € 7 600 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 2480 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 719 600 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
884 900 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 475 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 182 800 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3