Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 200 000 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 52000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 816 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 2431 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 400 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 1500000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 10
For Sale
2 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
825 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 273 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 575 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 1470 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 9
For Sale
990 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 490 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 337 sq.m.
  • Plot Area: 1421 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 321 sq.m.
  • Plot Area: 315 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 868 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 327 sq.m.
  • Plot Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
850 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 731 sq.m.
  • Plot Area: 3838 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 975 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 785 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
595 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1460 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 500 000 € 3 530 € / sq.m.

Fabulous villa, Sant Just Desvern, Catalunya, Spain

Sant Just Desvern, Catalunya, Spain Details
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6