Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
207 100 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
353 800 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
227 200 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 400 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
176 300 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
188 500 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
213 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 200 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
254 400 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 350 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
1 030 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5