Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 000 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 000 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 1980 sq.m.
  • Plot Area: 3176 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 600 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 713 sq.m.
  • Plot Area: 4356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 499 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
760 000 €

Villa, Cambrils, Catalunya, Spain

Cambrils, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 395 000 € 7 750 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
900 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
695 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
769 000 € 5 130 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1625 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 112 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
890 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
890 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
950 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3