Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 400 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 730 sq.m.
  • Plot Area: 70000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 900 000 € 9 300 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 195 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 283 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 800 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 2316 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 090 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 362 sq.m.
  • Plot Area: 3483 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
975 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 990 sq.m.
  • Plot Area: 3640 sq.m.
  • Bedrooms: 14
  • Bathrooms: 12
For Sale
1 975 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 484 sq.m.
  • Plot Area: 1610 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
7 950 000 € 6 410 € / sq.m.
  • Area: 1241 sq.m.
  • Plot Area: 36992 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 12
For Sale
1 200 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 481 sq.m.
  • Plot Area: 1395 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 500 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 954 sq.m.
  • Plot Area: 69000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 280 000 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 4972 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 690 000 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 6 310 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
5 300 000 € 10 020 € / sq.m.
  • Area: 529 sq.m.
  • Plot Area: 1579 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 275 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 1933 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
887 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 637 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4