Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 000 700 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 745 400 € 6 020 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 978 100 € 5 300 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1370 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
813 400 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 745 400 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1860 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 701 600 € 8 640 € / sq.m.
  • Area: 660 sq.m.
  • Plot Area: 1246 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 083 500 € 7 710 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 199 200 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
576 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
711 800 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1000 sq.m.
For Sale
2 200 000 € 6 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 130 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 000 800 € 10 280 € / sq.m.
  • Area: 584 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 100 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
343 500 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3