Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
650 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 825 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
575 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 830 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 463 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 358 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
695 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 1128 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3