Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 475 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
900 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 195000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 380000 sq.m.
  • Bedrooms: 17
  • Bathrooms: 12
For Sale
2 500 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1790 sq.m.
  • Plot Area: 132840 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 7
For Sale
650 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 367 sq.m.
  • Plot Area: 1821 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 350 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 9158 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 330 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Plot Area: 1071 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
520 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3