Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 400 000 € 4 840 € / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 850 000 € 9 170 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1670 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 990 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 950 000 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 950 000 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 543 sq.m.
  • Plot Area: 5520 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
870 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
14 500 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 2320 sq.m.
  • Plot Area: 5050 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
2 950 000 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1265 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
156 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
990 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 1077 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
850 000 € 2 830 € / sq.m.

Fabulous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 260 000 € 4 530 € / sq.m.

Magnificent villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 8500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 800 000 € 6 530 € / sq.m.

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 429 sq.m.
  • Plot Area: 1961 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5