Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
150 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
235 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 900 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
735 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 269 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
545 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
136 100 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
875 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3