Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
516 800 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
634 800 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
514 400 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
413 000 € 1 030 € / sq.m.

Fabulous house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
689 100 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 903 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
424 800 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
519 200 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
540 400 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 586 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 528 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 244 700 € 8 650 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2091 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
648 900 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 457 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
938 000 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 970 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
955 700 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3