Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
330 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 362 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
680 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 668 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
595 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
210 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 158 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
360 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 65 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
159 900 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 178 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
235 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
769 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
238 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
465 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 883 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
590 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
359 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
354 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
339 500 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
575 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3