Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
303 900 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
613 600 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
619 400 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
473 300 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 235 sq.m.
  • Bedrooms: 4