Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 309 600 € 7 820 € / sq.m.
  • Area: 679 sq.m.
  • Plot Area: 4165 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 938 000 € 10 030 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1402 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 480 700 € 7 730 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 141 300 € 10 860 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5