Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 005 800 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 591 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 769 900 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 554 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 758 100 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1904 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 480 700 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 2035 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 362 700 € 4 590 € / sq.m.
  • Area: 732 sq.m.
  • Plot Area: 1945 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 274 200 € 5 990 € / sq.m.
  • Area: 547 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 6 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1330 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
802 300 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 1121 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 722 700 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
702 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
389 400 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3