Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 297 900 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 704 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 410 000 € 5 420 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 603 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
389 400 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 164 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
643 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 800 € 5 470 € / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
766 900 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 932 sq.m.
  • Bedrooms: 4