Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 036 300 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 167 100 € 10 280 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 538 000 € 4 730 € / sq.m.
  • Area: 959 sq.m.
  • Plot Area: 4058 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 432 600 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 788 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 012 300 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 745 400 € 6 980 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
920 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
578 500 €

House, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3