Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
820 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 8
For Sale
770 000 € 3 870 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 806 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 395 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 747 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 950 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 4 350 € / sq.m.
  • Area: 804 sq.m.
  • Plot Area: 1529 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 250 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 1085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 600 000 € 8 540 € / sq.m.
  • Area: 656 sq.m.
  • Plot Area: 2060 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
292 900 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 245 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
274 500 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 950 000 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
600 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
330 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 656 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 080 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 690 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
707 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3