Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 000 000 € 13 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
920 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
690 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
9 600 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
690 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
620 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1602 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 300 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 3170 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
10 000 000 €

Villa, Girona, Catalunya, Spain

Girona, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 9 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 190 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 4