Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 805 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 857 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
873 400 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 630 300 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
873 400 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 321 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
755 800 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 506 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
814 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 630 300 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 688 500 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 447 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 445 500 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 106 300 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
559 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 785 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
920 000 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 007 300 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
494 900 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 297 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 819 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 668 200 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 786 sq.m.
  • Plot Area: 4550 sq.m.
  • Bedrooms: 7