Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 162 200 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 493 500 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2046 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
920 000 €

Villa, Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 790 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
978 200 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
873 400 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 351 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 711 800 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 866 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
966 500 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 6 410 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
902 500 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 222 700 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
925 800 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 481 900 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 626 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5