Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 168 100 € 7 390 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 533 800 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 473 sq.m.
  • Plot Area: 1091 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
802 300 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 1121 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 849 300 € 8 690 € / sq.m.
  • Area: 1018 sq.m.
  • Plot Area: 3022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
389 400 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 887 800 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
11 563 000 € 15 730 € / sq.m.
  • Area: 735 sq.m.
  • Plot Area: 1734 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 713 800 € 4 520 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
879 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 208 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 601 600 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 1145 sq.m.
  • Plot Area: 2001 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5