Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
8 141 300 € 11 630 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
9 085 200 € 8 020 € / sq.m.
  • Area: 1133 sq.m.
  • Plot Area: 3203 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 769 900 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 314 sq.m.
  • Plot Area: 1299 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
410 600 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
884 900 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 2158 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 480 700 € 5 150 € / sq.m.
  • Area: 676 sq.m.
  • Plot Area: 1783 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
283 200 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 113 sq.m.
  • Bedrooms: 4