Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
303 200 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 27700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
235 700 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
248 700 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 27500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
112 500 € 660 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
512 900 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3