Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
799 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2348 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 500 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 2123 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
3 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
515 000 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
4 800 000 € 7 770 € / sq.m.
  • Area: 618 sq.m.
  • Plot Area: 1433 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
750 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 900 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 479 sq.m.
  • Plot Area: 2564 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 495 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
349 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 32000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
217 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
339 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
645 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 271 sq.m.
  • Plot Area: 293 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
225 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
546 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
650 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
680 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 361 sq.m.
  • Plot Area: 1009 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5