Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
160 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 250 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 030 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 350 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
147 900 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
117 100 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 200 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
268 600 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
176 300 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
177 400 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
227 200 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
353 800 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
207 100 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 2