Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
536 000 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 54 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
808 700 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 1080 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
871 500 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 396 300 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
61 600 € 210 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
118 500 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 2