Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
499 000 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
240 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 900 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 200 000 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 675 sq.m.
  • Plot Area: 1485 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 850 000 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 821 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 100 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 915 sq.m.
  • Plot Area: 1775 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 855 000 € 11 590 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
1 400 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3