Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
399 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
130 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
238 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 700 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 350 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 959 sq.m.
  • Plot Area: 4058 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
12 500 000 € 7 530 € / sq.m.
  • Area: 1660 sq.m.
  • Plot Area: 4125 sq.m.
  • Bedrooms: 14
  • Bathrooms: 12
For Sale
11 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 2300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 13
For Sale
2 650 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
6 000 000 € 12 990 € / sq.m.
  • Area: 462 sq.m.
  • Plot Area: 2281 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
5 950 000 € 7 350 € / sq.m.
  • Area: 810 sq.m.
  • Plot Area: 5755 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 500 000 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 985 sq.m.
  • Plot Area: 5890 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 100 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 000 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
2 500 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 562 sq.m.
  • Plot Area: 1413 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 800 000 € 9 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
16 700 000 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 2650 sq.m.
  • Plot Area: 24168 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8