Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 800 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bathrooms: 8
  • Rooms: 12
For Sale
1 200 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 040 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2010 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
790 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 863 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
890 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 515 sq.m.
  • Plot Area: 1390 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 690 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
775 000 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 315 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
970 000 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 3715 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
880 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 969 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
880 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 652 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 000 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 890 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 812 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
975 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 417 sq.m.
  • Plot Area: 2510 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 537 sq.m.
  • Plot Area: 1022 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
725 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 615 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4