Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
989 800 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 481 900 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 626 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 281 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 042 200 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
436 700 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 418 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
652 100 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
611 400 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
925 800 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 222 700 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
902 500 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 6 410 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
966 500 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 866 sq.m.
  • Bedrooms: 4