Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
650 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
525 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
395 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
515 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
895 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 9
For Sale
780 000 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 400 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 700 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 800 000 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
3 230 000 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Rooms: 5