Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 900 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 403 sq.m.
  • Plot Area: 940 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 550 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1224 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 944 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 301 sq.m.
  • Plot Area: 415 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 383 sq.m.
  • Plot Area: 1730 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
665 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
585 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 379 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 870 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 765 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 862 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 990 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2689 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 651 sq.m.
  • Plot Area: 1432 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
172 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 495 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 100 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3