Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 975 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 484 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 950 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 1157 sq.m.
  • Plot Area: 3958 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 950 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 7293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
17 500 000 € 9 720 € / sq.m.
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 6580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 295 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 700 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
6 950 000 € 6 010 € / sq.m.
  • Area: 1156 sq.m.
  • Plot Area: 5702 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 150 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
1 200 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 855 000 € 11 590 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 100 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
878 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 566 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 995 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 429 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 285 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 295 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 915 sq.m.
  • Plot Area: 1775 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6