Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
339 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 160 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 655 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
580 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 183 sq.m.
  • Plot Area: 209 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
600 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
890 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 190 000 € 5 800 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 700 000 € 6 590 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
550 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
849 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
695 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 220 000 € 8 470 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
941 700 € 2 340 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 110000 sq.m.
  • Bedrooms: 4