Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
750 000 € 6 820 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
540 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
895 000 € 5 110 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
695 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
949 000 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 696 800 € 5 850 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
600 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
599 000 € 6 660 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 000 000 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
999 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 489 200 € 9 730 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 495 000 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
520 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3