Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 147 200 € 3 150 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 364 sq.m.
  • Plot Area: 104400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
82 600 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 63 sq.m.
  • Plot Area: 48 sq.m.
  • Bedrooms: 2