Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
845 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 120 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
520 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 250 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
5 000 000 € 11 340 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 495 000 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
625 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 000 000 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
599 000 € 6 660 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 696 800 € 5 850 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
949 000 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
580 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2