Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1224 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 2175 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 971 sq.m.
  • Plot Area: 1834 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1409 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1449 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 950 € / sq.m.

Fabulous villa, Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain

Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain Details
  • Area: 495 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 000 000 € 14 230 € / sq.m.
  • Area: 281 sq.m.
  • Plot Area: 1627 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 851 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 494 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 990 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2689 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 651 sq.m.
  • Plot Area: 1432 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
172 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 450 000 € 7 160 € / sq.m.
  • Area: 342 sq.m.
  • Plot Area: 1555 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
630 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 709 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
182 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 198 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
220 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 534 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
127 900 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2