Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
756 300 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 495 200 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 479 900 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 1136480 sq.m.
  • Bedrooms: 14
For Sale
813 400 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1029 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 596 200 € 10 940 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1486 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
907 600 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 374 400 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 35000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 036 300 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 132000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 861 800 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
785 400 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
756 300 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 454 500 € 6 060 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 280 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 000 700 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 745 400 € 6 020 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5