Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
10 286 000 ₽ 121 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 2
For Sale
38 058 000 ₽ 262 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
13 680 000 ₽ 60 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
43 201 000 ₽ 240 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
14 708 000 ₽ 91 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
18 000 000 ₽ 130 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 3