Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
880 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
524 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
96 900 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
87 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
126 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
5 000 000 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 000 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 7 450 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
3 200 000 € 20 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 390 000 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 9 250 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 300 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
800 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
750 000 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
800 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
795 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 702 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3