Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
590 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 €

Villa, Cambrils, Catalunya, Spain

Cambrils, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 €

Villa, Ibiza, Balearic Islands, Spain

Ibiza, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 500 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 892 sq.m.
  • Plot Area: 4380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 150 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 743 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 650 000 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
845 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1473 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
6 950 000 € 7 280 € / sq.m.
  • Area: 955 sq.m.
  • Plot Area: 3923 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 100 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1438 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 400 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 577 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 8 760 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 586 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 290 000 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 725 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
5 500 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 763 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7