Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
640 900 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1035 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
32 500 € 410 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 3
For Sale
756 300 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
872 700 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
826 200 €
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 241 700 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6